Rize’de Koltuk yıkama Şirketimizizn verdiği hizmetler

İstanbulİstanbul koltuk yıkama. Araç koltuk Yıkama. Halıflex Yıkama. Kanepe Yıkama.

Rize koltuk yıkama; koltuklarınızdaki kir ve lekelere kesin çözüm sunar.

Özel Makinalar Kullanıyoruz

  • Rize Koltuk Temizleme Hizmetin de Kullanmış Olduğumuz Yıkama Makineleri Endüstriyel Tip Olup Vakum Ve Yıkama İşlemini Güçlü Motorlar Sayesinde Derinlemesine Hijyen Katmaktadır.

Özel Deterjanlar Kullanıyoruz Koltuk Yıkama

  • Profesyonel Sanayi Tipi Deterjanları İstanbul Koltuk Temizliği Hizmetinde Kullanmakta Olup Koltuklara Zarar Vermeden Lekeleri Hızla Çözülmesini Sağlamaktadır.

Mennuniyetinize Dikkat Ediyoruz

    • Koltuk Yıkama İşlemi Bittikten Sonra Sizin De Görüşünüzü Alıyoruz. Memnun Kaldığınız Zaman Yıkama İşleminden Ayrılıyoruz.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Müşterilerimizin en çok sordukları soru; koltuk yıkama nasıl yapılır? Kısaca anlatalım. Koltuklar bolca toz, kir, akar ve mite depolamaya uygun eşyalardır. Her evde mutlaka bulunan ve temizlikleri için çok uğraşılan eşyaların başındadır. İçinde sünger barındırıyor olmalarından dolayı silindiğinde bu sünger çamur haline dönebilmektedir. Bu nedenle koltuğu silmek ile yıkamak arasında büyük temizlik farkları oluşmaktadır. Koltuk silmek yanlış, yıkamak doğru bir temizlik işlemidir.

Şimdi aşamaları anlatalım. 2 personelimiz makineler ve tüm şampuanları ile evinize gelerek koltuk kumaş tespitini yapar. Döşemenin cinsine uygun şampuanı seçerek makineye gerekli karışımları koyarak koltuk yıkama işlemine başlarlar. Koltuğun hassasiyetine uygun bir makine ile fırçalama yaparak kirleri kustururlar. Göz ile yapılan kontrol sonrası kalan lekeler tespit edilerek uygun leke çıkarma ürünleri ile leke çıkarma işlemi uygularlar. Kir ve lekeleri temizlenen koltuğun tüm kumaş yüzeyine su püskürtme ve vakumlama özelliği bulunan bir makine ile yıkama işlemini uygularlar.

Koltuk yıkama ve Bakteri Virüs İlişkisi

İçinde bulunduğumuz dönemde maalesef bir çok bakteri ve virüse maruz kalıyoruz. Ev eşyaları da bakteri ve virüs yuvalamaya oldukça müsaittir. Evdeki koltuk ve yataklarınız virüs barındırabilecek eşyalardandır. Sağlık bakanlığının vermiş olduğu verilere göre deterjanın değdiği yerde bir çok virüs barınamıyor. Korona Virüs ten örnek vermek gerekirse elleri yıkamak en çok tavsiye edilen önerilerin başında geliyor. El sabunu elinizde bulunan tüm bakteri ve virüsü temizliyor. Koltuk ve yatak yıkama hizmetimizle aynı bu şekilde tüm virüsleri eşyalarınızdan uzak tutabilirsiniz.
Yaygın virüs ve bakterilerle başa çıkmaya çalıştığımız bu dönemde sık sık koltuk, yatak, araba ve halılarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Araç Koltuğu Yıkama

Detaylı oto kuaför hizmetimiz araçlarınız için nefes oluyor. Rize’nin kirli havası araba koltuklarını çok çabuk kirletir. Bir çok faktör araba koltuklarının kirlenmesine neden olabilir. Özellikle çocuklu ailelerin araç koltukları daha çabuk kirlenip lekelenir. Araba koltuklarının temizlik hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Eviniz ya da iş yerinizin önünde sadece bir elektrik prizi sağlamanız durumunda araç koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Sektörün önde gelen ve en bilinen oto kuaför firmalarının şişirilmiş fiyatlarına inat en uygun fiyatlarla araçlarınızı detaylı olarak temizliyoruz. Tavan, Taban, bagaj ve tüm kumaş yüzeyi kusursuz hale getiriyoruz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları koltukların döşeme iplik kalitelerine, büyüklüklerine ve minderlerinin sayılarına göre farklılık göstermektedir. Koltuk takımlarının yıkama fiyatları 100₺ den başlamaktadır. En özel koltukların yıkama fiyatı 200₺ olarak fiyatlandırılmaktadır. Koltuklarda kullanılan şampuanlar kumaş cinsine göre değişmektedir. Özellikli kumaşların yıkama solüsyonları da farklıdır. Bu da fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Biz en özel yıkama şampuanları ile hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Yıkama yaptığımız ürünler koltuklarınızın rengine, kumaşına, şekline asla zarar vermemektedir. Fiyat/Performans olarak Türkiye genelinde en ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Yatak Yıkama

Evlerimizin en temiz olması gereken eşyası şüphesiz ki üzerinde en çok zaman harcadığımız yataklarımız dır. Toplum olarak yatak temizliğine yeterinde hassasiyet göstermiyoruz. Yatakları süpürmek, nevresimleri ara ara değiştirmek yeterli değildir. Belli zamanlarda yatakları işini düzgün yapan firmalara temizletmek gerekmektedir. İnsan derisi döküntü yapar. Özellikle uyurken yatağa sürtünmeden dolayı bu döküntü fazlalaşır. Deri döküntüleri yatak bakterilerinin üremesini ve çoğalmasını sağlar. Yataklar bu nedenle bakteri ve akar yuvası haline gelir. Yatağı süpürmek ya da silmek bu bakterileri temizleme yöntemi değildir. Mite – Akar temizliği Profesyonel makine ve şampuanlarla yapılabilir. Yatak yıkama ürünlerimizle eşyalarınıza hak ettikleri özel temizliği sunuyoruz. Yataklarla ilgili her türlü sorununuz da müşteri temsilcilerimiz sizlere destek verebilmek adına çağrılarınızı beklemektedir.

 

Koltuk Yıkama Yaptıranlar

Koltuk yıkama yaptıranlar bu işlemin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar. Evde yapılan temizliklerin koltukları temizlemediğinin farkına varırlar. Derinlemesine yapılan gerçek temizlikte koltukların renklerinin nasıl açtığını, koltuktan ne kadar fazla kir çıktığını gözleri ile görürler. Koltuk yıkama yaptıranlar koltuk yıkama işleminin değerini daha iyi anlarlar.

10 yıl önce koltuk yıkama hakkında kimsenin hiç bir bilgisi yoktu. Koltuk yıkama yaptıran nadir müşterilerimizin komşularına, eşlerine ve dostlarına ve komşularına tavsiyeleri ile sektör bu günkü durumuna ulaştı.