Hakkımızda

AKMEHMET Temizlik hizmetleri, 2000 yılında Rize merkezinde kurularak hizmet vermeye başlamıştır. “Temizlikte kalite” sloganı ile yola koyulan şirket, Rize merkezinde başta olmak üzere, çevre il ve ilçelere hizmet götüren seçkin isimlerden biri haline gelmeyi kısa sürede ilkeli çalışmalarıyla başarmıştır. Ev temizliği, ofis temizliği, bina temizliği, villa temizliği, taşınma temizliği gibi alanlarda başta olmak üzere temizliğin görülmesi gereken tüm alanlarda kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır.

Temizlik, sıradan bir iş değildir

“Temizlikte Kalite” sloganı ile hizmet ağını her geçen gün daha da geliştirmeye devam eden AKMEHMET Temizlik Hizmetleri, resmi ve özel kurumların temizliğinde deneyimli ekibi ve donanımlı araçlarıyla zamanında iş bitirme eğilimi ile hizmetin en kalitelisini sunmaktadır. Çalışmalarında sürekli olarak daha fazlasını sunma eğilimi içerisinde olan firma, çevrede bilinen ve temizlikte tercih edilen isimlerden biri halinde olup kaliteli çalışmalarını sürekli yenileyerek sektörde yenilikçi firma olarak kendinden söz ettirmektedir.

Misyonumuz:

Temizlik noktasında beklentilerin en iyi şekilde karşılanması ve uygun fiyatlarla temizlikte kalitenin elde edilmesi adına alt yapı çalışmalarına ilk günden bu yana sürekli yenilik ekleyen AKMEHMET Temizlik Hizmetleri, müşteri memnuniyetini esas tutan yönüyle bilinmektedir. Her alanda temizliğin en iyi şekilde kendini göstermesi, hijyen adına eksik bir yönün kalmaması adına gerekli çalışmalarına sürekli yenilik ekleyen firma, Rize’de referans isimlerden biri olma misyonunu göz önünde kullandığı temizlik malzemelerinden temizlikte görevli personellerine kadar her şeyin en iyisini seçme misyonu ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz:

Sektörün bilinen ve bölgede tercih edilen ismi AKMEHMET Temizlik Hizmetleri, misyonlu çalışmalarıyla her geçen gün daha fazla tercih edilme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Yenilik, çalışmada özveri ve sonuçların mükemmel olması yönünde attığı adımlarda her geçen gün yenilik ekleyerek vizyonunu daha geniş alanlarda, daha kaliteli temizlik hizmetlerine yayma hedefi ile yoluna devam etmektedir.